Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Yunomi Pink

Cupík yunomi s prohlubní na palec. Parádně padne do ruky a ještě je růžový.

Objem 200 ml.

Může do myčky.

Můžeme doručit do:
8.7.2024
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
360 Kč
Kategorie: Kalíšky
Glazura: Pink
Kávový set: Šálek yunomi
Čajový set: Šálek yunomi
? Typ hrnku: yunomi
Položka byla vyprodána…

Šálek je velmi uživatelsky příjemný. Prst zapadne do prohlubně právě tak akorát a oblé dno je zase příjemné na dotek dlaním. Je hlazené a zaleštěné, aby nepoškrábalo při běžném provozu nábytek

Uvnitř kalíšku je čistě bílá, lesklá glazura a na dně kalíšku je ozdobná 3D spirála, takže se vaše oko bude mít vždy s čím potěšit. Vnější strana je v barvě  Pink. Díky neglazované spodní části můžete přejíždět a objevovat prsty dva světy - ten režný, neglazovaný a hladký, glazovaný. Na rozhraní glazury a hlíny je ozdobný, jakoby ožehnutý pásek oranžové barvy.

Kalíšek je vyrobený z kameniny, vypálené na 1300°C. Je odolný a díky vysoké teplotě výpalu nebudete řešit odštípnuté okraje. Má průměr 7,5 cm, vysoký je 7 cm. Prosím mějte na paměti, že je to ruční práce a rozměry se tedy můžou drobně lišit.

Může do myčky. Food safe.

 

JE PRO VÁS, POKUD

→ milujete fancy nádobí

→ milujete růžovou barvu

→ jste obdivovatele japonské yunomi a saké kultury, převlečené do evropského kabátku

→ jste ochotní pít o chlup méně plný šálek kávy

 

NENÍ PRO VÁS, POKUD

→ milujete hodně plné šálky kávy. Pak bych volila spíš věnovat pozornost ušatému bucláčku, kde si nepopálíte prsty

→ milujete větší objemy nápojů. Omrkněte Big girl sekci buď jako buclák, nebo rovný

→ potřebujete k životu kvanta vody a ani půllitr vám nestačí? V našem Giga hrnku si můžete i zaplavat!

 

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži běžného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu