Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Big hrnek rovný Pink

Milujete růžovou, ale buclák není váš šálek kávy? Tenhle rovný si zamilujete :)

Objem 500-600 ml.

Může do myčky.

Můžeme doručit do:
8.7.2024
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
520 Kč
Kategorie: Big hrnky
Položka byla vyprodána…

Rovný hrnek s výhodami? Samozřejmě! Zaoblené a hladké okraje jsou příjemné na dotek a skvěle zahřejí vaše chladné prsty. Ouško má oválný tvar, což zajišťuje pohodlné a stabilní uchopení hrnku, aniž by tlačilo.

Glazura Pink má nádhernou růžovou barvu, která je opravdu úžasná. Pokud byste potřebovali i malý kalíšek yunomi na kávu pro kamarádku, máme je k dispozici :)

Tento hrnek vydrží v myčce i mikrovlnce. Díky vysoce pálené kamenině má dlouhou životnost.

Jedná se o unikátní ruční výrobek, takže se velikosti hrnků mohou mírně lišit.

 

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži bežného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu