Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Velký hrnek na čaj 1 litr | glazura Oribe

Velký hrnek na čaj má 900 ml a nádhernou zelenou glazuru Oribe. Uvnitř je pokryt bílou lesklou glazurou a dno zdobí spirálový motiv.

Vyrobeno z vysokopálené kameniny, doporučuji jemné ruční mytí.

Skladem (3 ks)
820 Kč
Kategorie: Velký hrnek na čaj 1 litr
Glazura: Oribe
Velký kameninový hrnek Giga Oribe
Novinka

Pokud milujete velké hrnky natolik, že už vám půllitrové nepostačují, pak je tento kousek přesně pro vás! I když z venku nemusí působit tak mohutně, jeho objem vás ohromí - téměř litr! 

Oribe glazura vytváří zelenou barvu, která se v silnější vrstvě mění do zeleno-modré, připomínající lagunu. Hrnek je zvenku pokrytý glazurou z větší části a nechá vás užít si jak hladký, tak přírodní povrch. I když se zdají hrnky velmi robustní, budete překvapeni, jak jsou lehké - dokonce lehčí než běžný skleněný půllitr.

 

A proč ho koupit?

→ Objem. Takhle velký jen tak neseženete.

→ Kvalita. Ruční výroba a prémiová kamenina vypálená na 1300°C vám vydrží roky. 

→ Barva. Glazury si sama vyvíjím a míchám. Proto se dostanu s barevnou paletou tam, kam nikdo jiný a vy máte opravdu originální výrobek.

→ Opracování. Dno je zakulacené, aby se dobře drželo a zahlazené, aby nic nepoškrábalo. Ouško je ručně tažené a dostatečně velké, aby se tam vešly prsty.

→ Detaily. Dělají mistra se říkávalo. Pro vaši potěchu je na dně každého hrnku pravotočivá spirála.

 

Výška hrnku je 13 cm a průměr 11,5 cm.

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži běžného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu