Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

O nás

Jmenuji se Eva Slabá, jsem chemik a keramik a tak nějak se mi v životě stalo, že umím točit na kruhu a rozumím chemii. Dlouho jsem cestovala po světě, vrátila se do Čech, začala si zařizovat domov. 

A najednou jsem nemohla nikde najít to, po čem mé srdce toužilo. Kvalitní, barevnou keramiku. Vždycky to bylo buď jedno, nebo druhé. A tak se pomalu začal rodit nápad, začít takovou hravost přinášet do světa.

Dobrý život začíná těmi nejmenšími detaily a pokud se obklopíme věcmi, díky kterým se cítíme dobře, budeme mít hezčí den, budeme se cítit pozitivnější a budeme mít lepší pocit ze sebe sama. Díky tomu nám najednou přijde celý život lepší a smysluplnější. Naše vnímání spoluutváří způsob jakým přemýšlíme o celém svém životě.

Proto jsem znovu začala s keramikou a proto mi dává smysl jí pro vás vyrábět. Ne abyste měli z čeho pít a jíst, ale abyste i díky ní prožili šťastný a smysluplný život. Tu sérii malých chvilek, kdy budete vědět, že žijete dobře.

Domov totiž není jen místo, kam chodíme spát. Je to pocit. Celá série pocitů. Proto vznikl projekt Soul of Clay, aby vám pomáhal k té změně a umožnil vám ten pocit vědomě žít.

 

 Podpis_brown_transp.png

 

 

 
 
Indonesie, Indie, Nový Zeland, Eva Slabá
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu