Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Doprava a platby

MOŽNOSTI DOPRAVY A PLATBY

 

JAKOU DOPRAVU SI MŮŽETE VYBRAT?

Abychom zajistili bezpečné doručení vaší keramiky, posíláme ZÁSILKOVNOU, která se nám dlouhodobě osvědčila i v předvánočním chaosu. Je možné si nechat zboží poslat buď do Z-pointu, nebo přímo na adresu. Posíláme do Čech i na Slovensko. 

Je také možné si zboží OSOBNĚ vyzvednout a to buď v Praze - Dejvicích na Flemingově náměstí 2, před budovou UOCHB AV ČR, anebo na adrese dílny Doubravice 1.díl 29, 257 22 Přestavlky u Čerčan.

Pokud si vyberete tuto možnost, prosím vždy mi nejdříve zavolejte na telefonní číslo +420 732 926 703 a domluvíme konktétní termín.

 

CENA ZA DOPRAVU

Česká republika

Balíčky posíláme za 140 Kč do Z-pointu a za 170 Kč na adresu k vám domů.

Proč je cena vyšší? Nejsme velký e-shop a nedosáhneme na snížené ceny a protože kupujeme pouze kvalitní obaly a balíme balíčky sami, vyšplhá se koncová cena výš.

 

Slovensko

Odesíláme za 150 Kč do Z-pointu a 180 Kč na adresu přímo k vám domů.

 

Osobní odběr je zdarma.

 

KDY BALÍČEK DOSTANU?

Při běžném vytížení můžete balíček očekávat 1-2 dny od expedice, v exponovaných časech cca od 15.12. do Vánoc raději počítejte i 4 dny. 

 

MOŽNOSTI PLATBY

Na eshopu lze platit převodem na účet, nebo použít kartových společností a vybrat si platební bránu Shoptet pay, Google pay anebo Apple pay. Bezhotovostní platby jsou u nás zdarma.

Dále máte možnost zaplatit objednávku klasicky dobírkou. Tedy, že objednáte zboží a zaplatíte až při jeho převzetí u dopravní společnosti. Za tuto službu účtujeme 30 Kč.

Při osobním odběru je možné platit hotově, přes bezpečný platební terminál SumUp, anebo přes QR kód. Zkrátka jak se domluvíme :) Tyto způsoby platby jsou zdarma.

 

BALENÍ

Záleží nám na tom, aby vaše keramika došla v pořádku a aby i následná recyklace byla pro vás pohodlná. Proto vše pečlivě balíme do voštinového papíru a pevných kartonových krabic.

Keramiku je potřeba prokládat, aby se při přepravě nerozbila. My jako výplň používáme již recyklované flo-pak chipsy, které bereme ze skladu velké firmy, takže nekupujeme zbytečně nové a nezatěžujeme životní prostředí.

Používáme papírovou lepicí pásku, abyste měli ještě pohodlnější následné zpracování :) 

 

Doprava Soul of Clay

Všechny balíčky pak vezeme na odběrné místo. 

 

Recyklace je pak pro vás velmi snadná - vše papírové do modrého kontejneru a výplň do žlutého. Žádné strhávání igelitových pásek z krabic! Neděláme to, co sami nesnášíme.

 

 

POJĎTE SE PODÍVAT JAK PRO VÁS BALÍME BALÍČKY!

Balení balíčků v Soul of Clay

 

 

Zpět do obchodu