Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Big buclák Pink

Velký hrnek pro velké princezny, kapacita 500 ml.

Vhodný do myčky i mikrovlnky.

Můžeme doručit do:
8.7.2024
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
520 Kč
Kategorie: Big hrnky
Glazura: Pink
Položka byla vyprodána…

Díky velkému kameninovému bucláku, v naší neuvěřitelné růžové glazuře Pink, už nikdy nezapomenete vypít svůj denní limit tekutin! Je ručně vytočený a vklouzne vám do dlaní jako ulitý. Ouško je všude oblé, takže i když je plný a velmi horký, dobře se drží, nekolébá se a vy se tak ani nespálíte, ani neopaříte. Dno hrnku je pečlivě opracované a zaleštěné, je hlaďoučké na dotek a nepoškrábete si stůl.

Samozřejmě je food safe, myčku zvládne dlouhodobě a mikrovlnku bez problémů.

Nezapomeňte se podívat i na kalíšek yunomi na ceremoniální kakao a na malý talířek na tapas či na makronku.

 

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži běžného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

 

Zpět do obchodu