Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Čajový set Pink

Chystáte se na čajový obřad a toužíte po opravdu originálním čajovém nádobí? Není problém! Stačí si vybrat z našich barevných kombinací a domluvíme to!

K dodání za 3-6 týdnů (běžně dřív, ale znáte to - všechny Murphyho zákony platí..).

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
1 340 Kč
Kategorie: Čajové sety
Položka byla vyprodána…

Představte si to! Lahodný oolong z růžového slíváčku :) Nebo raději tyrkysový? Ať bude jakýkoliv, máte jistotu, že budete mít opravdový unikát!

Klasický shiboridashi slíváček a k němu dva šálky, do kterých slijete čaj a ještě vám zbyde nahoře troška místa. To je důležitý detail, abyste neskončili se šálkem super horkého čaje, který ani nemůžete vzít do ruky.

V slíváčku jsou u hubičky drážky, slouží k zadržení čajových lístečků při slívání. Pro lahodný čaj doporučujeme 1-3 čajové lžičky čaje na slíváček, zalít vodou cca 80°C a po půl minutě už napjatě ochutnávat.

 

Tip No.1 horkou vodu lijte hodně z výšky, snížíte tím teplotu o 10°C ;)

Tip No.2 první nálev po dvaceti sekundách vylijte a dopřejte si až ten druhý. Snížíte tím ostrost čaje a dostanete se na opravdu lahodné tóny.

 

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži běžného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu