Pro PŘIHLÁŠENÉ DO ESHOPU JE V TUTO CHVÍLI ONLINE PŘEDPRODEJ ;) Eva PS: přihlásit se můžete v patičce titulní stránky.

Hrnek Big rovný Urban

Ručně malovaný, ručně vytočený. Prostě 500 ml originality.

Může do myčky.

Můžeme doručit do:
6.9.2024
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
520 Kč
Kategorie: Big hrnky
Položka byla vyprodána…

Dekor Urban zobrazuje město s jeho křivkami, parky a prostorem, který vše zahrnuje. Je to autorské vyjádření toho, co nás obklopuje, utváří. Známé scenerie, které vídáme z oken každý den, po návratu domů, i nové pohledy při procházkách. Město nikdy nespí a každý pohled na něj je jiný. A je to právě náš úhel pohledu, který rozhoduje o výsledném dojmu, který si odneseme.

 

Hrnky jsou velmi příjemné, dlaně je obejmou celé. Ouško je precizně vypracované, oválné v průřezu, takže se dobře drží i když je hrnek plný vroucího čaje. Nikde netlačí a vám nehrozí, že se polijete a popálíte. Je vyrobený z velmi jemné kameniny, dno je tedy přirozeně hladké, podobně jako porcelán. Je zaoblené a nebude vás nikde tlačit do dlaní. Malovaný je technikou podglazurní malby, kdy se nejprve namaluje dekor na přežahlý hrnek a následně přeglazuje tvrdou živcovou transparentní glazurou. Pak je malba v podstatě nesmrtelná, nic jí nepoškrábe, nesmyje ani nepoškodí.

Podívejte se taky na jemnější verzi, dekor Herbs.

Samozřejmě food safe, myčku zvládne dlouhodobě a mikrovlnku bez problémů.

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži bežného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu