Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Yunomi Urban

Yunomi s důlkem na palec vymysleli už staří japonci a od té doby je oblíbený. A my se ani nedivíme. Tenhle je ručně malovaný dekorem Urban.

200 ml.

Může do myčky.

Můžeme doručit do:
8.7.2024
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
360 Kč
Kategorie: Kalíšky
Položka byla vyprodána…

Dekor Urban zobrazuje město s jeho křivkami, parky a prostorem, který vše zahrnuje. Je to autorské vyjádření toho, co nás obklopuje, utváří. Známé scenerie, které vídáme z oken každý den, po návratu domů, i nové pohledy při procházkách. Město nikdy nespí a každý pohled na něj je jiný. A je to právě náš úhel pohledu, který rozhoduje o výsledném dojmu, který si odneseme.

Kalíšky mají důlek na palec, který vám přinese neuvěřitelně příjemný taktilní vjem do života, takový podprahově hravý prvek. Tenhle nápad pochází z japonských kalíšků na saké, je tedy už prověřen letitou tradicí :) Jsou vyrobené z velmi jemné kameniny, dno je tedy přirozeně hladké, podobně jako porcelán. Je zaoblené a nebude vás nikde tlačit do dlaní. Malované jsou technikou podglazurní malby, kdy se nejprve namaluje dekor na přežahlý hrnek a následně přeglazuje tvrdou živcovou transparentní glazurou. Ta je pak v podstatě nesmrtelná, nic jí nepoškrábe, nesmyje ani nepoškodí.

Jedná se o malosériovou výrobu a ruční autorskou malbu. Každý kalíšek je odlišný, nenajdete dva identické.

Samozřejmě food safe, myčku zvládne dlouhodobě a mikrovlnku bez problémů.

 

Zpět do obchodu