Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Velký hrnek na čaj 1 litr | glazura Pinkish rovný

Velký hrnek Pinkish je hrnek s charakterem. Je bílý s růžovějícími tvářemi. Jako by se červenal hrdostí za svůj téměř litrový objem.

Můžou do myčky i mikrovlnky, vysokopálená kamenina.

Skladem (1 ks)
820 Kč
Kategorie: Velký hrnek na čaj 1 litr
Glazura: Pinkish

Ti skvěle upečení kamarádi! Pinkish jsou skutečně skvostní! Jejich narůžovělé líce odolávají jak myčce, tak zubu času. A 900 ml objemu vám vždycky poskytne potřebnou podporu a nezanechá vás na ocet.

A proč ho koupit?

→ Objem. Takhle velký jen tak neseženete.

→ Kvalita. Prémiová kamenina vypálená na 1300°C vám vydrží roky. 

→ Barva. Glazury si sami vyvíjíme a mícháme. Proto se dostaneme s barevnou paletou tam, kam nikdo jiný a vy máte opravdu originální výrobek.

→ Opracování. Dno je zakulacené, aby se dobře drželo a zahlazené, aby nic nepoškrábalo. Ouško je ručně tažené a dostatečně velké, aby se tam vešly prsty.

→ Detaily. Dělají mistra se říkávalo. Pro vaši potěchu je na dně každého hrnku pravotočivá spirála a ouško je ozdobeno vtiskem prstu v dolní části.

 

Zaujala vás glazura Pinkish? Podívejte se na naše ostatní produkty v této užasné barvě - Big rovný Pinkish a i malinký Yunomi Pinkish.

 

 Výška hrnku je 13 cm a průměr 11,5 cm.

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži běžného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu