E-shop update bude 20.4.2024 v 18 hodin. Zapište se do odběru novinek a můžete vybírat v klidu už den předem!

Hrnek Big buclák Herbs

Ručně malovaný buclák s abstraktním květinovým dekorem.

Objem 500 ml.

Může do myčky i mikrovlnky.

Skladem (2 ks)
520 Kč
Kategorie: Big hrnky

Ručně točený a ručně malovaný. Tenhle dekor je moje srdcovka. Věřím, že si jej také zamilujete :)

Každý hrnek má na sobě trochu jiné byliny. Většině z nich jsou předlohou luční byliny, některé jsou ale čistě abstraktní. Souběžné pruhy představují stébla trav a Slunce s ptáky netřeba představovat. Stačí zavřít oči a zasnít se o procházce po rozkvetlé louce.

Hrnky jsou velmi příjemné, dlaně je obejmou celé. Ouško je precizně vypracované, oválné v průřezu, takže se dobře drží i když je hrnek plný vroucího čaje. Nikde netlačí a vám nehrozí, že se polijete a popálíte. Je vyrobený z velmi jemné kameniny, dno je tedy přirozeně hladké, podobně jako porcelán. Malovaný je technikou podglazurní malby, kdy se nejprve namaluje dekor na přežahlý hrnek a následně přeglazuje tvrdou živcovou transparentní glazurou. Pak je malba v podstatě nesmrtelná, nic jí nepoškrábe, nesmyje ani nepoškodí.

Podívejte se taky na pánskou verzi, dekor Urban.

Samozřejmě food safe, myčku zvládne dlouhodobě a mikrovlnku bez problémů.

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži bežného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu