Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Velký hrnek na čaj 1 litr | malba Herbs

Hledáte velký hrnek na čaj, ve kterém byste si mohli dokonce zaplavat? Malovaný hrnek Herbs s objemem 900 ml vám toto přání snadno splní.

Tento hrnek je také vhodný pro myčku.

Můžeme doručit do:
8.7.2024
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
820 Kč
Kategorie: Velký hrnek na čaj 1 litr
Glazura: Herbs
Položka byla vyprodána…

Giga Herbs je opravdu obrovský hrnek, který nenechá nikoho na pochybách o své funkčnosti. I když jste ponořeni do práce až po uši, na udržení pitného režimu nezapomenete a až dopijete, udělají vám radost tři namalovaní ptáci, kteří "létají" uvnitř hrnku.

Ucho jsem tvarovala tak, aby se do něj vešla i velká ruka a zároveň bylo pohodlné. Dno je vespod hladké a bez ostrých hran, takže nedochází k poškrábání, a uvnitř jsem je ozdobila elegantní spirálou. Jestli milujete modro-bílou kombinaci a potrpíte si na nekonvenční kameninové nádobí, kolekce Herbs je přesně to pravé pro vás! Nadchne vás svou originální autorskou malbou v tradiční modro-bílé kombinaci.

Tento hrnek jsem vyrobila z vysoko pálené kameniny, což mu poskytuje extra odolnost i v náročném prostředí každodenního používání.

Doplněním dalších produktů z této kolekce si domů přinesete moderní originální styl.

 Výška 13 cm a průměr je 11,5 cm.

PS: tenhle konkrétní kousek je víc jedinečný, než by se zdálo. Všiměte si, jak se na něj v peci dostala tyrkysová glazura Caribik ;) Udělala mu modrou růži. Prostě unikát, jako Modrý Mauricius:)

Zpět do obchodu