Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Yunomi Herbs

Ručně vytočený a malovaný yunomi cup s prohlubní na palec, díky které se neuvěřitelně příjemně drží.

Objem 200 ml.

Může do myčky.

Můžeme doručit do:
8.7.2024
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
360 Kč
Kategorie: Kalíšky
Glazura: Herbs
Kávový set: Šálek yunomi
Čajový set: Šálek yunomi
Položka byla vyprodána…

Šálek yunomi s důlkem na palec je generacemi japonských mistrů prověřené pohodlí při používání. Hlaďoučká hračka pro neposedné prsty. Ručně vytočený šálek přináší z podstaty přidanou hodnotu, je to ekologicky udržitelný originální design. Každý šálek má na sobě trochu jiné byliny. Většině z nich jsou předlohou luční byliny, některé jsou ale čistě abstraktní. Souběžné pruhy představují stébla trav a Slunce s ptáky netřeba představovat. Stačí zavřít oči a zasnít se o procházce po rozkvetlé louce.

Je vyrobený z velmi jemné a odolné kameniny, dno je tedy přirozeně hladké, podobně jako porcelán. Je zaoblené a nebude vás nikde tlačit do dlaní. Malovaný je technikou podglazurní malby, kdy se nejprve namaluje dekor na přežahlý hrnek a následně přeglazuje tvrdou živcovou transparentní glazurou. Malba je pak v podstatě nesmrtelná, nic jí nepoškrábe, nesmyje ani nepoškodí.

Vysoko pálená kamenina, průměr 7,5 cm, výška 7 cm. Výrobek je ruční práce, rozměry a dekory se tedy můžou drobně lišit. Každý dekor je autorským originálem, nenajdete dva identické.

Samozřejmě food safe, myčku zvládne dlouhodobě a mikrovlnku bez problémů.

Skvěle si rozumí s ostatními hrnky z kolekce Herbs a určitě se nezapomeňte podívat na yunomi Urban.

 

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur.

A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži bežného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu