Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Miska Ice Caffe

Kameninová miska na polévku, na ovoce, ke stolu i na gauč. 

500 ml na cokoliv.

Může do myčky i mikrovlnky.

Skladem (4 ks)
650 Kč
Kategorie: Misky a mísy

Jemně otevřená miska, tak akorát velká na posezení u filmu, nebo na polévku. Miska je ručně vytočená na hrnčířském kruhu, nohu má pečlivě opracovanou, hladkou a zaleštěnou, proto je vhodná i na lakované stoly. Glazura IceCoffee je překryv bílé glazury a Amber. Vytváří neuvěřitelné potůčky bílé a hnědé v mnoha odstínech. Glazované je celé tělo misky, všude je hladké a dobře se udržuje.

Samozřejmě že miska je food safe, myčku zvládne dlouhodobě a mikrovlnku bez problémů.

Jedná se o malosériovou ruční práci,  velikosti i dekor jednotlivých misek se mohou jemně lišit.

Přemýšlíte o setu s hrnečkem? Omrkněte tenhle velký buclák, je to půllitr a ve stejné glazuře IceCoffee!

 

 

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur.

A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži běžného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu