Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Hrnek Big buclák Ice Caffe

Velký buclák pro milovníky velké kávy. Ručně točený a zdobený překryvem glazur.

Objem 500 ml.

Může do myčky.

Skladem (1 ks)
520 Kč
Kategorie: Big hrnky

Velký kameninový buclák, který padne do dlaní jako ulitý. Stačí vypít tři hrníčky a už nikdy nezapomenete na svůj denní limit tekutin. Dno je pečlivě opracované, zaleštěné.  Nejen že je příjemné na omak a ani vám doma nepoškrábe stůl. Ouško je vypracované a má oválný průřez, dobře se drží  i když je hrnek plný vroucího čaje a nehrozí, že by se vám zvrtlo v prstech a vy byste se opařili. Glazura IceCoffee je překryv bílé glazury a Amber. Vytváří neuvěřitelné potůčky bílé a hnědé v mnoha odstínech.

Samozřejmě food safe, myčku zvládne dlouhodobě a mikrovlnku bez problémů.

Přemýšlíte čím byste mohli tento hrnek doplnit? A co třeba miskou na polévku, nebo na chipsy ve stejné barvě?

 

 

Prosím, mějte na paměti, že se jedná o malosériovou ruční práci, takže se velikosti jednotlivých hrnků mohou jemně lišit.

 

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur.

A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži bežného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu