Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Hrnek Pink malý

Na 200 ml horké čokolády se těší malý ušatý bucláček.

Může do myčky i mikrovlnky.

Můžeme doručit do:
8.7.2024
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
410 Kč
Kategorie: Malé hrnky
Glazura: Pink
Položka byla vyprodána…
Pink růžový keramický hrnek malý
Novinka

Ráno si nedokážu představit lepšího společníka než malý bucláček, který je ideální pro dopolední kávu nebo oblíbený horký nápoj. Jeho dno je pečlivě opracované a zaleštěné, takže nemusíte mít obavy o poškrábání stolu. Navíc má oválné ouško, které se skvěle drží a nikde netlačí. Tento bucláček je prostě dokonalým doplňkem pro každou kávovou chvíli.

Glazura Pink je opravdu takhle růžová, ta barva je vážně neuvěřitelná. A určitě se nezapomeňte podívat na větší verzi Big bucláku Pink ;)

 

Vhodný do myčky nádobí i mikrovlnné trouby.

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur.

A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži bežného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Takový tichý luxus za dostupnou cenu.

Zpět do obchodu