Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Hrnek Herbs buclák malý

Ručně malovaný buclák s abstraktním květinovým dekorem.

Objem 200 ml.

Může do myčky i mikrovlnky.

Skladem (1 ks)
410 Kč
Kategorie: Malé hrnky

Ručně točený a ručně malovaný. Tenhle dekor je moje srdcovka. Věřím, že si jej také zamilujete :) Každý hrnek má na sobě trochu jiné byliny. Většině z nich jsou předlohou luční byliny, některé jsou ale čistě abstraktní. Souběžné pruhy představují stébla trav a Slunce s ptáky netřeba představovat. Stačí zavřít oči a zasnít se o procházce po rozkvetlé louce.

Hrnečky jsou příjemně velké, akorát do dlaní. Jsou vyrobené z velmi jemné kameniny, takže dno je přirozeně hladké, jako porcelán. Ouško je všude oblé, nikde vás nebude tlačit. Je plně glazovaný po celém těle. Malovaný je technikou podglazurní malby. Ta je pak překrytá tvrdou živcovou transparentní glazurou a nikdy se neoloupe, ani nepoškrábe.

Samozřejmě food safe, myčku zvládne dlouhodobě a mikrovlnku bez problémů.

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži bežného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu