Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Hrnek DayBreak malý

Malý ušatý bucláček na 200 ml horké čokolády.

Může do myčky.

Můžeme doručit do:
8.7.2024
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
410 Kč
Kategorie: Malé hrnky
Položka byla vyprodána…

Ani velký, ani malý. Prostě tak akorát na dopolední kávičku, nebo oblíbený horký nápoj. Malý bucláček je ten pravý kamarád do dlaní i na soustředěnou práci. Ouško je příjemné do ruky, nikde nemá ostré hrany a netlačí. Dno je leštěné, takže po něm na stole nezůstanou rýhy.

Glazura DayBreak vnese do vašich dnů tropickou tyrkysovou. Jen zavřít oči a odletět..

 

Samozřejmě food safe, myčku zvládne dlouhodobě a mikrovlnku bez problémů.

Vysoce pálená kamenina dodá extra životnost.

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži bežného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu