Moc děkuju za vaši podporu na trzích. E-shop teď zeje prázdnotou a další naskladnění očekávejte cca v půlce června:) Vše dám vědět v newsletteru a na sítích. Děkuju, Eva

Hrnek Big Boy Hutties

Super mega velký hrnek pro všechny, kteří se čaje nebojí!

700-800 ml

Může do myčky

Skladem (2 ks)
590 Kč

Jestli milujete velké čaje, tak jste právě dorazili do vysněného cíle. Big Boy Hutties je akorát velký aby nebyl příliš těžký v ruce a čaj šel vypít ještě teplý. Oválný průřez ouška zaručí, že se vám plný hrnek nezvrtne v ruce a vy se nepolijete. Nikde netlačí a vejdou se do něj i velké pánské prsty. Dno je zahlazené a leštěné, aby nepoškrábalo stůl a bylo příjemné do dlaní.

Pokud se vám hodí i menší objemy, Hutties malý bucláček je vaše volba ;)

Hnědé tóny našich Hutties jsou zemité, převládá hnědá, občas bílá i modrá. Hodí se do většiny interiérů. Pohladí ve městě a potěší na chalupě.

 

Prosím, mějte na paměti, že se jedná o malosériovou ruční práci, takže se velikosti jednotlivých hrnků mohou jemně lišit.

Může do myčky, mikrovlnky, že je food safe považuji za samozřejmost, ale zmínit to musím.

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži bežného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu