Giga buclák Oribe

Giga-obří, prostě opravdu velký hrnek na 960 ml v zelené glazuře Oribe. Uvnitř má bílou lesklou glazuru a ozdobnou spirálu.

Vysokopálená kamenina, ocení šetrné ruční mytí.

Skladem (1 ks)
820 Kč
Kategorie: Giga hrnky

Tak moc milujete velké hrnky, že už jste vyrostli i z půllitru? Tak přesně pro vás je tenhle obr! Vůbec nepůsobí tak veliký, kulaté objemy zkreslují, ale opravdu vás nadchne téměř litrovým objemem.

Glazura Oribe je zelená a v silnější vrstvě zeleno-modrá, ty přechody jsou jak laguna. Hrnek je zvenku glazovaný téměř až ke dnu, takže si můžete prsty pohrávat s hladkým a přírodním povrchem. Prostě požitek až do posledního doušku.

A proč ho koupit?

→ Objem. Takhle velký jen tak neseženete.

→ Kvalita. Prémiová kamenina vypálená na 1300°C vám vydrží roky. 

→ Barva. Glazury si sami vyvíjíme a mícháme. Proto se dostaneme s barevnou paletou tam, kam nikdo jiný a vy máte opravdu originální výrobek.

→ Opracování. Dno je zakulacené, aby se dobře drželo a zahlazené, aby nic nepoškrábalo. Ouško je ručně tažené a dostatečně velké, aby se tam vešly prsty.

→ Detaily. Dělají mistra se říkávalo. Pro vaši potěchu je na dně každého hrnku pravotočivá spirála a ouško je ozdobeno vtiskem srdíčka v dolní části.

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži běžného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu