Hrnek Big girl Barbie Pink rovný

Milujete růžovou, ale buclák není váš šálek kávy? Tenhle rovný si zamilujete :)

Objem 500-600 ml.

Může do myčky.

Skladem (1 ks)
520 Kč
Kategorie: Big hrnky

Rovný s výhodami bucláku? No jasně! Zaoblené a hlazené spodní okraje jsou příjemné do dlaní a krásně vám prohřejí prokřehlé prsty. Ouško má oválný průřez, takže se hrnek velmi dobře a stabilně drží a nikde netlačí.

Barbie Pink je opravdu takhle růžová, ta barva je vážně neuvěřitelná. A kdyby se vám hodil i menší bucláček na kávu pro kamarádku, tak máme :)

 

Samozřejmě food safe, myčku zvládne dlouhodobě a mikrovlnku bez problémů. Vysoce pálená kamenina dodá extra životnost.

Jedná se o malosériovou ruční práci, takže se velikosti jednotlivých hrnků mohou jemně lišit.

 

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži bežného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

Zpět do obchodu