Hrnek Big girl Barbie Pink buclák

Velký buclák pro velký princezny, objem 500 ml.

Food safe, myčka safe, mikrovlnka safe.

Skladem (1 ks)
520 Kč
Kategorie: Big hrnky
Glazura: Barbie Pink

Díky velkému kameninovému bucláku, v naší neuvěřitelné růžové Barbie Pink, už nikdy nezapomenete vypít svůj denní limit tekutin! Je ručně vytočený a vklouzne vám do dlaní jako ulitý. Ouško je všude oblé, takže i když je plný a velmi horký, dobře se drží, nekolébá se a vy se tak ani nespálíte, ani neopaříte. Dno hrnku je pečlivě opracované a zaleštěné, je hlaďoučké na dotek a nepoškrábete si stůl.

Samozřejmě je food safe, myčku zvládne dlouhodobě a mikrovlnku bez problémů.

Nezapomeňte se podívat i na menší bucláček na malé kafíčko.

 

 

Hodnoty Soul of Clay jsou řemeslné zpracování, prémiová kvalita materiálů a samozřejmě barevnost glazur. A protože jsem nikdy nešla mainstreamovou cestou, rozhodla jsem se pro vysoko pálenou kameninu a  míchat glazury sama! Proč? Kamenina je úžasný materiál, tvrdý a odolný zátěži běžného dne a vlastní glazury mi pomáhají splnit misi Soul of Clay a tou je vychutnávat barevnost života plnými doušky.

Využívám svých letitých zkušeností z ultra mikro analýzy a studia chemie, abych pro Vás vytvořila něco opravdu mimořádného, něco, co jinde nenajdete:)

A i když je to cestička neprošlapaná a ne vždy lemovaná úspěchem, mně to za to stojí.

Vím totiž dobře, jak moc milujete barvy a jak vám záleží na tom, neplout v proudu s hejnem. Mít něco opravdu originálního, svého. Pohladit si duši, udělat si radost. Je to jako pramen, ze kterého pak čerpáme pro sebe, i pro ostatní.

 

Zpět do obchodu